2011年5月1日星期日

Ƴɛƨтɛя∂αʏ 1/5/2011 ι ɢσ тσ тнɛ ℓɛαяиιиɢ тнɛ κнʋƨʋƨ ℓɛƨɛи ρɛмαи∂ʋ

Ѧ3 ωɛɛκʋρ αт 6.30.αм.


Ɩи6.53.αм. мʏ мʋммʏ вяιиɢ мɛ тσ тнɛ иɛαяɛƨт ρɛʝαвαт тσ ωαιтιиɢ тнɛ ʋиcℓɛ тσ вяιиɢ мɛ αи∂ мʏ 2 ғяιɛи∂ тαт ιƨ κιℓℓʋα αи∂ ʝαƨσи ωɛ тσɢɛтнɛя ɢσ тσ тнɛ ƘƘβ тσ тακɛ тнɛ κнʋƨʋƨ !!~


ωɛ нαʌ яɛαcн ƘƘβ тнɛи ,ωɛ ɢσииα тσ тнɛ cαитɛɛи тσ нαʌ α вяɛακғαƨт тσɢɛтнɛя αт тнɛяɛ!!~


ℓαтɛя ωɛ нαʌιиɢ тнɛ вяɛακғαƨт ωɛ ɢσ тσ α ρℓαcɛ тσ яɛƨт αи∂ ɢσ тσ тнɛ тɛƨт "˩"ρℓαcɛ тσ ƨαω тнɛ ρɛσρℓɛ ∂яιʌɛ 
ι нαʌ тακιиɢ тнɛ ριc нαнαнα....






...see the Jason pose ....heheee....




ωɛ тακιиɢ αяσʋи∂ ιи иσт ωяσиɢ ιƨ 3 нσʋя ιи ғιяƨт яσʋи∂ κнʋƨʋƨ ......ℓαтɛя ωɛ тακιиɢ тнɛ яɛƨт ғσя ℓʋиcн ...
мɛ ,κιℓℓʋα αи∂ ʝαƨσи тσɢɛтнɛя иσ тακɛ ℓʋиcн .... ƨσ ωɛ ƨтαʏ ιи тнɛ яσσм κнʋƨʋƨ αи∂ тнɛи ι нαʌ тακɛ α ριc σғ тнɛ αяσʋи∂ тнɛ яσσм !!!~




Photobucketwe back at 4.30pm.----my friend father bring me back to hom3...




today really many people take the khusus ,waste me many time to beratur to taking the cop in pejabat .....haizzz..=.="

没有评论:

发表评论