Ɩи6.53.αм. мʏ мʋммʏ вяιиɢ мɛ тσ тнɛ иɛαяɛƨт ρɛʝαвαт тσ ωαιтιиɢ тнɛ ʋиcℓɛ тσ вяιиɢ мɛ αи∂ мʏ 2 ғяιɛи∂ тαт ιƨ κιℓℓʋα αи∂ ʝαƨσи ωɛ тσɢɛтнɛя ɢσ тσ тнɛ ƘƘβ тσ тακɛ тнɛ κнʋƨʋƨ !!~
ωɛ нαʌ яɛαcн ƘƘβ тнɛи ,ωɛ ɢσииα тσ тнɛ cαитɛɛи тσ нαʌ α вяɛακғαƨт тσɢɛтнɛя αт тнɛяɛ!!~
ℓαтɛя ωɛ нαʌιиɢ тнɛ вяɛακғαƨт ωɛ ɢσ тσ α ρℓαcɛ тσ яɛƨт αи∂ ɢσ тσ тнɛ тɛƨт "˩"ρℓαcɛ тσ ƨαω тнɛ ρɛσρℓɛ ∂яιʌɛ
ι нαʌ тακιиɢ тнɛ ριc нαнαнα....
...see the Jason pose ....heheee....
ωɛ тακιиɢ αяσʋи∂ ιи иσт ωяσиɢ ιƨ 3 нσʋя ιи ғιяƨт яσʋи∂ κнʋƨʋƨ ......ℓαтɛя ωɛ тακιиɢ тнɛ яɛƨт ғσя ℓʋиcн ...
мɛ ,κιℓℓʋα αи∂ ʝαƨσи тσɢɛтнɛя иσ тακɛ ℓʋиcн .... ƨσ ωɛ ƨтαʏ ιи тнɛ яσσм κнʋƨʋƨ αи∂ тнɛи ι нαʌ тακɛ α ριc σғ тнɛ αяσʋи∂ тнɛ яσσм !!!~
we back at 4.30pm.----my friend father bring me back to hom3...today really many people take the khusus ,waste me many time to beratur to taking the cop in pejabat .....haizzz..=.="





















没有评论:
发表评论